Detaje nga konflikti tek ‘’1 Maji’’, gazetari: Autorët ishin me ‘badge’ të firmosur me laps, provokuan vëzhguesit e PD –

8

TIRANA

Detaje të reja zbulohet nga shkolla ‘’1 Maji’’ ku procesi i numërimit është ndaluar për 4 orë.

Në këtë KZAZ ndodhi edhe situata konfliktuale, ky dy autorë me badge të KQZ të firmosur me laps hynë dhe provokuan vëzhguesit e PD.

Nga ana tjetër vëzhguesit ishin nxjerrë më herët jashtë, dhe kur po hynin për t’u identifikuar nga Policia atëhere ka ndodhur dhe sherri i cili zgjati disa sekonda.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi BalkanwebSource link