Vijon normalisht procesi i votimit në Shijak, komisioneri shpjegon identifikimin biometrik –

12

Vijon normalisht procesi i votimit në Shijak. Komisionerët e qendrave të votimit ankohen se numri i suportit për lexuesin elektronik nuk përgjigjet.

Gazetarja Dorjana Bezat ka parë nga afër shpjegimin që një nga komisionerët ka dhënë se si bëhet leximi elektronik dhe në rast se nuk lexohen shenjat e gishtave si procedohet.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi BalkanwebSource link