Shpëtoi dhjetëra qytetarë, Rama takon ‘heroin’ që ndali marrëzinë në mes të Tiranës (Foto) –

18

Pak minuta pas incidentit të frikshëm në mes të Tiranës, kryeministri Edi Rama është takuar me të riun që ndali marrëzinë duke shpëtuar dhjetëra qytetarë.

Rama ka postuar foto me të riun teksa vendos vetëm disa vetëm disa simbole si dixhiturë.

I riu që u identifikua me emrin Klodian, arriti të neutralizonte 32-vjeçarin Arben Mema, i cili hyri me makinë mes përmes sheshit “Skënderbej” duke rrezikuar jetën e dhjetëra qytetarëve.

Rama Fb 1

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi BalkanwebSource link