Pak para numërimit, ambasadorja e SHBA dhe kreu i KQZ inspektim tek QNV te ‘’Vasil Shanto’’ –

12

TIRANA

Ambasadorja e SHBA, Yuri Kim dhe kreu i KQZ, Ilirjan Celibashi kanë shkuar për inpektim tek qendra e numërimit të votave në shkollën ‘’Vasil Shanto’’ në Tiranë.

Ky inspektim vjen pak para fillimit zyrtar të numërimit të votave tashmë në gjithë Shqipërinë.

Në disa Bashki të vogla ka nisur numërimi i votave tashmë si në Pustec apo Memaliaj e Roskovec.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi BalkanwebSource link