Numërim i ngadaltë në Vlorë, ndërprerje herë pas here gjatë procesit –

19

VLORA

Përtej faktit që Vlora kishte pjesëmarrjen më të ulët në votime, edhe numërimi po ecën ngadalë.

Gazetari Enrik Mehmeti i cili raporton nga Pallati i Sportit, ku numërohen KZAZ 84 dhe 86 dhe ka një vëmendje të shtuar thotë se procesi po ecën me ritme jo të shpejta.

Madje procesi ka pasur edhe ndërprerje për shkak të kontestimeve nga vëzhguesit.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi BalkanwebSource link