Mërgimtari nga Zvicra i propozon të dashurës martesë sapo mbërrin në Aeroportin e Prishtinës

18

Sunday, 25 April 2021 – 17:40
albinfo.ch

Një moment i bukur është parë sot në aeroportin “Adem Jashari” në Prishtinë.
Një mërgimtar nga Zvicra ka vendosur që t’i propozoj të dashurës së tij në Kosovë, sapo ka zbritur në aeroport.
Në video shihet momenti kur mërgimtari ulët në gjunjë dhe i vendos unazën të dashurës së tij, e cila u emocionua nga kjo befasi, shkruan Magazina.al, përcjell Albinfo.ch.
https://video.gjirafa.com/45529216-1091752227969116-5716036718877295959-n-mp4
 

LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI

Burimi i lajmit