FOTOLAJM/ Basha takim me qytetarët në Tiranë, ja mesazhi që përcjell –

21

TIRANË

Pasi ka votuar, kryetari i opozitës Lulzim Basha, është fotografuar me qytetarë të ndryshëm në rrugët e Tiranës.

Fotot janë postuar nga ai vetë në rrjetin social Facebook, ndersa ka mesazhin për shqiptarër për te marrë pjesë në votime.

“Voto,”- shkruan Basha.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi BalkanwebSource link