Basha falenderim për mitingun final: Mbështetje e jashtëzakonshme drejt fitores më të madhe në historinë e Shqipërisë –

14

Kreu i PD, Lulzim Basha ka dhënë një mesazh falënderuar për mitingun final sot në Tiranë dhe përmbylljen e fushatës elektorale.

Basha thotë se falenderon nga zemra pjesëmarrësit për mbrëmjen e sotme ne Tiranë.

Ai thotë se kjo është një mbështetje e jashtëzakonshme drejt fitores së PD e cila sipas tij do të jetë më e madhja në historinë e Shqipërisë.

 

STATUSI NGA LULZIM BASHA

Ju falenderoj nga zemra për mbrëmjen e sotme në Tiranë.

Një mbështetje e jashtëzakonshme drejt fitores më të madhe në historinë e Shqipërisë.

Voto 9!


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi BalkanwebSource link