Rama merr dhuratën simbolike në pazarin e Gjirokastrës: Do e vendos tek zyra e PS-së –

15

GJIROKASTRA

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama është surprizuar në pazarin e Gjirokastrës. Ai teksa vizitoi biznesin e një gurgdhëndësi, mor një mbishkrim të gdhendur në gur ‘’Voto 12 PS’’.

Ai i premtoi gurgdhëndësit se do e mbante këtë dhuratë në zyrën e PS-së.

Më tej Rama ka siguruar edhe bizneset e tjera në Gjirokastrë se më e keqja ka ikur, dhe tani me hapjen e sezonit turistik do të kenë rritje ekonomike dhe xhiro.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi BalkanwebSource link