Protesta e AlbControl, Basha: Dështimi i një njeriu që vuri interesat e tij mbi shqiptarët! –

10

Nga Lushnja, kreu i PD-së, Lulzim Basha ka reaguar sërish për protestën e kontrollorëve të Albcontrol, ndërsa akuzoi kryeministrin Edi Rama se ka dështuar me aeroportin e Rinasit.

Sipas Bashës, Rama vuri veten mbi shqiptarët.

“Edhe kjo që po ndodh në aeroport është dështimi i një njeriu që ka vënë interesat e tij mbi ato të çdo shqiptari. Dua ti referohem atyre nënave që takova. Ora po vjen, dita po vjen.”, pohoi ai.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi BalkanwebSource link