Lefter Koka mbledh koordinatorët e Durrësit: PS drejt fitores së padiskutueshme më 25 prill! –

10

Kandidati i PS në Durrës, Lefter Koka, ka zhvilluar një takim me koordinatorët e 6 rajoneve të Bashkinë e Durrësit, me të cilët ka diskutuar për zgjedhjet e 25 prillit.

Në një postim në “Facebook”, Koka thekson se në 8 vite qeverisje të gjithë janë dëshmitarë për ndryshimet pozitive në Durrës dhe gjithë vendin.

Mesazhi i Kokës:

Me koordinatorët e 6 rajoneve në Bashkinë e Durrësit, diskutuam mbi objektivat drejt fitores së padiskutueshme të #PartisëSocialiste në #25prill🌹
Në 8 vite qeverisje jemi dëshmitarë për ndryshimet pozitive në Durrës dhe gjithë vendin, duke na dhënë optimizëm për angazhimin e plotë për vazhdueshmërinë e politikave zhvillimore në të mirë të çdo qytetari të qarkut Durrës.🤝
#ShqipëriaeArdhmjaJonë🇦🇱
#PunëJoGjumë
#12PS🌹
#LK7

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi BalkanwebSource link