‘’Të erdhi radha’’, Basha shkon tek berberi i tij: Kam ardhur me të qeth mjekrën! Po më vjen dita, do bëjmë rezervimin –

10

Kreu i PD, Lulzim BAsha gjatë takimeve në njësinë nr.10 në Tiranë ka shkuar dhe tek berberi i tij.

Një qytetare i tha me humor Bashës se i erdhi radha,  teksa lideri demokrat i ka thënë berberit se ka ardhur për t’i qethur mjekrën.

Për më tepër Basha i tha se po i vjen dita dhe duhet të bëjnë rezervimin sërish tek berberi.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi BalkanwebSource link