Lindita Metaliaj: Qeveria Rama shkel me këmbë më të dobëtit, heq më nevojtarët nga ndihma ekonomike. Votoni për të ndryshuar gjendjen –

12

Kandidatja për deputete e Partisë Demokratike, Lindita Metaliaj, me anë të një deklarate për mediat, deklaron se qeveria Rama shkel me këmbë më të dobëtit.

Metaliaj thekson se qeveria ka hequr më nevojtarët nga ndihma ekonomike, duke shtuar se më 25 prill duhet që të votohet që të ndryshohet gjendja aktuale.

Lindita Metaliaj: Qeveria Rama shkel me këmbë më të dobëtin, heq më nevojtarët nga lista e ndihmës ekonomike.

Në 25 Prill, votoni për ta ndryshuar këtë situatë, për dyfishimin e ndihmës ekonomike.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi BalkanwebSource link