Qytetarët e Koplikut i presin rrugën, Basha zbret nga makina për t’i përshëndetur: Fitore! (VIDEO) –

12

Qytetarë të shumtë, i kanë prerë rrugën kryedemokratit Lulzim Basha, teksa ky i fundit është drejtuar për në Koplik të Shkodrës, në vazhdën e fushatës elektorale.

Qytetarët, rrethuan liderin demokrat dhe nisën thirrjet “Rama Ik”, e ngritën lart dy gishtat.

Ndërkohë, Basha, doli nga makina për të përshëndetur turmën e njerëzve dhe iu përgjigj atyre me fjalët: “Fitore!”

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi BalkanwebSource link