Surpriza në skenë, bashkëshortja e Lulzim Bashës publikon fotot, momentet më të veçanta nga hapja e fushatës elektorale –

16

Kryetarit të PD, Lulzim Basha iu bë një surprizë e bukur nga familja e tij ku fill pasi mbylli fjalimin e hapjes së fushatës elektorale, bashkëshortja me dy vajzat e tij iu bashkuan në skenë për ta përqafuar.

Aurela Basha ka publikuar disa momente të veçanta nga mbrëmja e sotme, ku nuk mungon as fotoja e përbashkët familjare.

Familja e Bashës nuk mungoi sot në ditën e hapjes së fushatës elektorale teksa tashmë numërohen 30 ditë nga zgjedhjet e 25 prillit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi BalkanwebSource link