Nis numërimi mbrapsht për 25 prillin/ PD ndryshon pamje, slogani dhe numri në fletën e votimit vendosen në fasadë (Foto) –

22

TIRANË

Ka nisur sot numërimi mbrapsht për zgjedhjet e 25 prillit, teksa nisja e fushatës zgjedhore ka sjellë ndryshime dhe në pamjen e selisë së Partisë Demokratike.

Në fasadën e vendosur tashmë, të publikuar dhe më herët nga kryedemokrati Lulzim Basha, janë slogani i opozitës Shqipëria fiton, inicialet e koalicionit si dhe numri i tij në fletën e votimit.
Pasditen e sotme PD do të hapë fushatën në sheshin “Nënë Tereza”, ku pritet të jenë të pranishëm të gjithë kandidatët.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi BalkanwebSource link