“Ne jemi në gjysmën e rrugëtimit tonë”, me zërin e Robert Ndrenikës, Rama nxjerr videon, nga teatri tek pandemia: Për hajër të gjithëve bashkë! Dita e Parë e… –

14

TIRANË

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video për të shënjuar ditën e parë të fushatës zgjedhore për 25 prillin. Me zërin e artistit të njohur Robert Ndrenika që flet në emër të maxhorancës preken tema si teatri, tërmeti e pandemia, duke kërkuar një mandat të tretë, një ‘akt të dytë’ për të çuar në fund punët e nisura.

“MIRËMËNGJES😍 dhe për hajër të gjithëve bashkë, për njëri-tjetrin dhe për Shqipërinë, e ardhmja jonë🇦🇱 *Dita e Parë e ndeshjes zgjedhore”, shkruan Rama.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi BalkanwebSource link