Basha surprizohet në mbyllje të fjalimit, bashkëshortja me dy vajzat i bashkohen në skenë –

18

TIRANA

Kreu i PD, Lulzim Basha ka mbyllur fjalimin e tij të parë pas cceljes së fushatës për zgjedhjet e 25 prillit.

Menjëherë pas mbylljes ai është surprizuar pasi në skenë i janë bashkuar bashkëshortja me dy vajzat.

Nën ritmet e këngës së fushatës,me mbylljen e fjalimit të tij kanë shpërthyer edhe zbukurimet në skenë.

Ai më pas i rrethuar nga simpatizantët u largua për t’i dhënë fund këtij ‘mitingu’ të parë elektoral për zgjedhjet e 25 prillit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi BalkanwebSource link