Basha publikon videon: Më 25 prill votoni numrin 9. Edhe 31 ditë, Shqipëria do të fitojë –

15

TIRANË

Kryetari i Partisë Demokratiike Lulzim Basha ka publikuar një video në “Facebook”.

Basha shprehet përmes videos se kanë mbetur edhe 31 ditë, e Shqipëria do të fitojë.

Përmes pamjeve, Basha iu bën thirrje të gjithë shqiptarëve që më datë 25 prill, të votojnë numrin 9, Partinë Demokratike të Shqipërisë.

“Së bashku do të fitojmë”, shkruan lideri demokrat në rrjetet sociale.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi BalkanwebSource link