Kosova fiton me Lituaninë – Tv Klan

14

23:58 24/03/2021
Triumfon me rezultatin 4 – 0 në miqësore
Kosova bindi në miqësoren e zhvilluar pak ditë para ndeshjes kualifikuese të Botërorit me Suedinë.
Dardanët mundën me rezultatin 4 – 0 Lituaninë të mërkurën në Prishtinë. Një sfidë e zotëruar nga skuadra e drejtuar nga Shaland.
Arbër Zeneli spikati me 2 gola në këtë takim, ndërsa Muriqi dhe Halimi ishin shënuesit e tjerë.
Tv Klan

Huazuar nga