VIDEO/ E la me dorën ngritur, vajza injoron keq Veliajn

28

Gjatë një takimi me të rinjtë, zhvilluar ditën e sotme, një vajzë nuk ka pranuar që ti japë dorën kryebashkiakut të Tiranës dhe drejtuesit politik të PS në këtë qark, Erion Veliaj.

Në një video që është ndarë në rrjetet sociale, shihet se teksa vajza është afruar për të marrë një karton me logon e Partisë Socialiste ka refuzuar që t’i japë dorën kryebashkiakut.

Veliaj I zgjat dorën, por vajza e injoron totalisht.

Mesa duket, edhe brenda PS-së ka individë që nuk e pëlqejnë aspak kryetarin e bashkisë Tiranë.Source link