Skuadra e Milan ka arritur ta nis me fitore sezonin e ri të Series A.

Rossonerët kanë mposhtur me rezultat 2:0 skuadrën e
Bolognas, transmeton Indeksonline.

Të dy golat e Milan i shënoj sulmuesi, Zlatan Ibrahimovic, që
përkundër moshës po vazhdon të jetë në formë të lartë.

Në këtë ndeshje debutuan transferimet e reja: Brahim Diaz
dhe Tonali./Indeksonline/Source link