Skuadra e Liverpool dje dhe sot zyrtarizoj dy transferime të reja. Bëhet fjalë për Thiago Alcantaran dhe Diego Jotan.

Pas dy transferimeve, Liverpool e ka larguar një futbollist, transmeton Indeksonline.

news image

Sulmuesi, Taiwo Awoniyi është huazuar tek ekipi i Union Berlin deri në fund të këtij sezoni, ka lajmëruar klubi anglez.

Nigeriani sezonin e kaluar ishte huazim tek
Mainz./Indeksonline/Source link