Skuadra e Legia Warszawa nuk është duke kaluar në formë të mirë në fillim të sezonit të ri.

Legia ka pësuar një humbje 1:3 sonte nga klubi
i Gornikit, transmeton Indeksonline.

Kjo është humbja e dytë në sezonin e ri dhe po
tregon se Legia është duke kaluar në një moment të keq.

Ata janë kundërshtarët e Dritës në rrethin e
tretë kualifikues për Evropa Ligë. Duke parë formën momentale të Legias, atëherë
klubi nga Gjilani mund të ketë shpresë për një rezultat pozitiv./Indeksonline/Source link