Shitet banesë/apartament në rrugën “8 Shtatori”. Banesa është e mobiluar dhe e gatshme për banim.

Banesa posedon dhomë ndenjeje dhe kuzhinë të bollshme, 2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe koridor. E njejta ka sipërfaqe prej 95 m2.

Të interesuarit për informaciona më të hollësishme mund të kontaktojnë me pronarin, në numrin e telefonit:

Blerim B. 072 238 796.

*********

Се продава наместен стан на 4 спрат, над Халкбанк, со површина 95м2, цена по договор.

Контакт тел.072/238-796

Reklamo te DibraJon, kontakto në fb/DibraJonDS ose info@dibrajon.com !Huazuar nga