Watford dhe Burnley kanë raportuar disa raste me COVID-19 të ekipeve apo stafeve të tyre. Tek Watford janë një lojtar pozitiv dhe 2 anëtarë të stafit kurse tek Burnley është asistenti i trajnerit, Ian Woan .

Premier League nuk ka ende datë rifillimi por skuadrat stërviten rregullisht tashmë prej të hënës dhe po testojnë çdo lojtar apo anëtar të stafeve për COVID-19.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Source link