Presidenti i Republikës Ilir Meta ka mbërritur në Shkodër për të zhvilluar një takim me myftiun e Shkodrës Muhamed Sytari.

Presidenti Meta do të vizitojë edhe xhaminë e Parrucës dhe më pas do të jetë në një iftar bashkë me myftium e Shkodrës Imam Muhamed Sytari ndërsa pritet të ketë edhe një deklaratë për mediat.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Source link