15:49, 19 Maj 2020

Futbollisti i Kosovës Milot Rashica, është bërë baba për herë të parë.

Rashica ka publikuar një fotografi të djalit dhe gruas së tij Belkizës.

“Ëndrra e madhe, djali i vogël”.

Lojtari i Werderit u bë baba pak orë pasi luajti ndeshjen kundër Bayer Leverkusen.

Source link