Gjendet një minë pranë Portit të Durrësit.

Gazetarja Klodjana Haxhiaj raporton për “BalkanWeb” se municioni luftarak është gjetur gjatë hapjes së një kanali, afër Portit.

Ndërkohë, është rrethuar menjëherë zona dhe pritet të mbërrijnë ekspertët për të bërë verifikimet e duhura dhe hequr minën.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Source link