Një ngjarje aspak e zakontë ka ndodhur në Montemorelos të Meksikës, ku ka rënë breshër në një formë të COVID-19.

Qytetarët janë çuditur nga fenomeni i rrallë që ka ndodhur në vendin e tyre që është përfshirë nga breshër në formën e koronavirusi.

‘Dailymail’ shkruan se banorët në komunën e Montemorelos, në Meksikën e veriut, Nuevo Leon, e kanë konsideruar këtë si një shenjë të Zotit, sa i takon situatës që po përjeton mbarë bota për shkak të COVID-19. Ata kanë ndarë pamjet e fenomenit natyror në rrjete sociale.
https://www.youtube.com/watch?v=S0PTyfi8MqU
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Source link