ITALI

“Ndonjëherë ëndrrat realizohen. Mirë se erdhe në jetë princeshë”. Vítej princezno”. Më këto fjalë të ëmbla dhe me një foto të dorës së saj dhe të vogëlushes, Alena Seredova lajmëron ardhjen në jetë të vajzës së saj të parë, fryt i dashurisë me Alessandro Nasin.

Shoë girl-ja 42-vjcare ka edhe dy fëmijë Louis Thomas dhe David Lee, nga martesa e saj e parë me portierin italian, Gigi Buffon.

Vogëlushi emri i së cilës nuk dihet ende ka lindur në Torino rreth dy javë më herët ndërkohë që ardhja në jetë e saj ishte parashikuar në qershor.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Source link