Një protestuese ka mbetur e plagosur, pas shpërthimit të kapsollave sot mes turmës së qytetarëve para Teatrit kombëtar. Lajmi është bërë i ditur nga gazetarja e ‘News24’ dhe ‘BalkanWeb’ Klodiana Lala, e cila raportoi live nga protesta.

Ishte pikërisht një djalë i ri, i cili mbante në kokë një kapuç të zi, ndërsa është shoqëruar jashtë turmës nga disa persona.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Source link