12:17, 18 Maj 2020

Një burrë 71-vjeçar u gjet i vdekur afër liqenit të Tikveshit, në zonën e fshatit Resava.

Lajmin e ka konfirmuar Ndihma e shpejtë në Kavadar dhe zëdhënësi i Sektorit të Punëve të Brendshme Veles, Verolub Dodevski.

Për momentin bëhet inspektim në vend, tani për tani nuk ka më shumë hollësira, njofton Alsat-M përcjell Klan Kosova.





Source link