TIRANË

Edhe këngëtari Arkimed Lushaj i njohur si Stresi ka qenë në protestën e sotme për Teatrin. Ai është parë mes qytetarëve të shumtë në protestë, teksa duket dhe në momentin kur në turmë pati tensione.

  • foto galeri
  • foto galeri

Kujtojmë se Stresi ka marrë pjesë edhe më parë në protestat e opozitës. Në videon e mëposhtme ai duket pas minutës 4:10.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Source link