Vjen një lajm i mirë sa i përket përhapjes së COVID 19. Në 24 orët e fundit janë vetëm 2 raste positive.

940 qytetarë janë të infektuar ne total

vijon

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Source link