23:29, 17 Maj 2020

Një pallat 13-katësh ka marrë flakë në Bulevardin Zogu i Parë në Tiranë.

Sipas informacioneve ka pasur një shpërthim të madh zjarri, shkruan Top Channel, transmeton Klan Kosova.

Banorët janë evakuuar, ndërsa në vendngjarje janë disa zjarrfikëse, ambulanca dhe policia.

Aktualisht nuk dihet ende nëse ka persona të lënduar, ndërsa nuk bëhen ende të ditura as shkaqet e zjarrit.

klankosova.tv

 

Source link