Teatri Kombëtar tashmëka filluar të shembet prej orës 04:30 të mëngjesit. Balkanëeb siguron videon e shembjes së pjesës ballore, aty ku janë dhe gërmat që krijojnë emrin.

Policia u sigurua fillimisht që të evakuojë aritstët dhe qytetarët brenda saj duke shoqëruar edhe 26 persona mes të cilëve Neritan Liçajn, Edmond Budinën apo dhe kryetaren e LSI, Monika Kryemadhi.

https://www.youtube.com/watch?v=xDoF6dtwlKA

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Source link