TIRANE

Ndërsa forca të shumta policie rrethuan godinën e Teatrit Kombtar, ndërsa fadromat nisën punën për shëmbjen e tij, kryeministri Edi Rama ka nisur ditën sot me një video të publikuar në facebook, ku shkruan ndër të tjera se Tiranën nuk e ndalin dot.

“Ishin të njëjtët! Ngrihen kundër cdo projekti Në Tiranë! Nuk e duan zhvillimin por Tiranën nuk e ndalin dot” shkruhet në videon e kreut të qeverisë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Source link