23:45, 17 Maj 2020

Sot rreth orës 22:30 në territorin e namazgjasë në Tiranë – tek hyrja e parlamentit ka plasur një koktej molotov.

Një tjetër është gjetur e paplasur jashtë saj, shkruan Top Channel, transmeton Klan Kosova.

Akoma nuk dihen detajet apo se kush janë autorët, por policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton rastin.

https://www.youtube.com/watch?v=yxjP0Lodfhk

klankosova.tv

 

Source link