9:43, 17 Maj 2020

Një incident mes tre personave në Obiliq ka ndodhur dy ditë më parë – thuhet në raportin 24 orësh të Policisë.

Tek Policia është raportuar se pas një mosmarrëveshje tre të dyshuar kosovarë janë rrahur mes vete dhe si pasojë kanë pësuar lëndime trupore, njofton Klan Kosova

Të dyshuarit pas trajtimit mjekësor janë arrestuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje për 48-orë.

Source link