Ndryshe nga çdo vend tjetër, në Premier League problemi më i madh për rifillimin e sezonit, më shumë se sa qeveria, janë vetë lojtarët. Të përditshmet britanike vijnë këtë të dielë me një lajm që shton edhe më shumë pikëpyetjet në ishull:

Star7
Star7

“Të terrorizuar dhe në errësirë”, ky është titulli i “Star” që referohet deklartës së futbollistit të Chelsea, brazilianit Willian.

Mirror
Mirror

Shumica e lojtarëve nuk janë ende gati të zbresin në fushë, lojtarët besojnë se siguria e tyre nuk i garantohet në fushë, shkruan “Mirror”.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Source link