Edhe pas shembjes së Teatrit qytetarët dhe artsitët duan të bëjnë një rezistencë të fundit. Po kërkohet të thyhet kordoni policor dhe të konfrontohen me Policinë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Source link