Është identifikuar dhe pezulluar nga detyra polici, që u shfaq në një video, duke dhunuar një të mitur në një nga rrugët e Tiranës.

Mësohet se është pezulluar nga detyra polici G. N., ndërsa vijojnë hetimet nga Drejtoria e Standardeve edhe për 3 efektivët e tjerë, që e ndihmuan.

Videoja e dhunës u publikua në rrjetet sociale, ku policët e shtrinin në tokë djalin dhe e dhunonin.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Source link