Kryeministri Edi Rama e ka nisur këtë të shtunë me një video-mesazh për të gjithë qytetarët, ku iu uron të gjithëve një fundjavë të paqtë.

Në video, Rama publikon pamje nga pesë qendra të reja shëndetësore në Shkodër, ndërsa shkruan se “Gur, gur, bëhet mur”.

“MIRËMËNGJES😊 dhe Ju uroj një fundjavë të paqtë, me 5⃣ qendrat e reja shëndetësore në Shkodër, si një tjetër shembull i thjeshtë i ripërtëritjes hap pas hapi, të sistemit tonë shëndetësor👍 #GurGurBëhetMur🤗”, shkruan Rama.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Source link