Bilanci i viktimave në Greqi nga COVID-19 ka shkuar në 160 ku 3 u shënuan në 24 orët e fundit. Sa i përket të infektuarve numri ka shkuar në 2 mijë e 770.

Edhe pse me këtë bilanc Greqia duket se nuk do të bëjë hapa pas por do të vijojë me rihapjen si dhe do të kapë edhe këtë vit sezonin veror turistik por me protokolle sigurie të shëndetësisë.

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Source link