TIRANE

Ditën e sotme, vajza e Robert Berishës dhe Nora Istrefit, feston sot ditëlindjen. Dyshja e këngëtarëve kanë vendosur të organizojnë një festë mjaft të veçantë për vogëlushen e tyre. Në një ambient të hapur, me shoqe e shokë të vegjël, Renee duket mjaft e lumtur.

Nga pamjet duket se vogëlushja ka marrë dhuratë një makinë lodër të cilën e provoi buzë pishinës së shtëpisë. Në festë ishte dhe tezja e vogëlushes, këngëtarja Era Istrefi.

Prezent në ditëlindje është edhe miku dhe dizajneri i Norës, Valdrin Sahiti dhe vajza e tij, Bella.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Source link