11:59, 15 Maj 2020

Tottenham Hotspur janë të interesuar në transferimin e futbollistit të Real Betisit, Loren Moron, sipas raportimeve nga Estadio Deportivo.

Moron ka shënuar shtatë gola këtë sezon për klubin andaluzian, dhe performancat e tij kanë bërë që ai të kërkohet nga disa klube të tjera evropiane.

Përpos ish-finalistëve të Ligës së Kampionëve, interesim për të kanë shprehur edhe Napoli, ndërkaq Barcelona kishte dashur ta merrte në radhët e veta para se të vendosnin për Braithwaite.

https://www.youtube.com/watch?v=tO9HGYqrv4w

Source link