Kryeministri Edi Rama do të njoftojë në orën 18:00 planin për fundjavën.

Përmes një mesazhi në “Facebook”, kreu i qeverisë thekson se do të dalë në një komunikim të drejtëpërdrejtë, ku do të bëjë të ditur lëvizjen gjatë kësaj fundjave.

“NË 18.00 DO TË KOMUNIKOJ DREJTËPËRDREJTË ME JU PËR NJË ADRESIM ME RËNDËSI Në PRAG TË FUNDJAVËS😊

PATJETËR DO T’U PËRGJIGJEM EDHE PYETJEVE QË DO TË BËNI MË POSHTË👇”, shkruan Rama.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Source link