Katy Perry ka publikuar videoklipin e ri muzikor për këngën e saj “Daisies”, teksa ka shfaqur barkun rrumbullak.

Këngëtarja 35-vjeçare dhe i fejuari i saj Orlando Bloom janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Katy do të performojë këngën drejtpërdrejt në Amazon Music të premten dhe më pas ajo do ta interpretojë atë përsëri në finalen e sezonit American Idol të dielën në mbrëmje.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Source link