SHBA

Dua Lipa duket se nuk po i përfill ligjet e bllokimit, pasi në fillim të kësaj jave ajo dhe i dashuri i saj Anwar Hadid vizituan shtëpinë e prindërve të saj për darkë të martën në mbrëmje.

Pork jo nuk është i vetmi rast që këngëtarja shqiptare ka thyer rregullat, mbrëmjes e së enjtes së bashku me të dashurin shkuan te shtëpia e familjes së saj për të uruar nga afër të motrën, të kishte ditëlindjen.

Dua dhe Anëar morën pjesë në një barbecue familjar të enjten për të festuar ditëlindjen e 19-të të motrës së saj Rina. 24-vjeçarja ndau në “Instagram” një seri imazhesh nga festa.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Source link